Публичен регистър на застъпниците по кандидатски листи

Избори за президент и вицепрезидент на републиката и Народни представители 14.11.2021

ГЕРБ-СДС

Собствено, бащино и фамилно име на регистрирани застъпници№ на удостоверение
Касим Шабанов Кехайов5-45-НС/12.11.2021
Митко Асенов Кехайов5-53-НС/12.11.2021
Здравко Силков Пехливанов5-52-НС/12.11.2021
Методи Ангелов Велев5-51-НС/12.11.2021
Стиляна Севдалинова Аршинева5-50-НС/12.11.2021
Росен Каменов Георгиев5-49-НС/12.11.2021
Румен Менков Терзиев5-48-НС/12.11.2021
Борислав Венциславов Паликаров5-47-НС/12.11.2021
Жана Руменова Дертлиева5-46-НС/12.11.2021
Орлин Димитров Георгиев5-54-НС/12.11.2021
Румен Бранков Балджиев5-44-НС/12.11.2021
Илия Драгиев Филипов5-43-НС/12.11.2021
Златко Фиданов Пелтеков5-42-НС/12.11.2021
Андрей Фиданов Моллов5-41-НС/12.11.2021
Валентин Албенов Вазов5-40-НС/12.11.2021
Антон Руменов Сариев5-39-НС/12.11.2021
Светла Райчева Терзиева5-38-НС/11.11.2021
Филип Николов Башев5-37-НС/11.11.2021
Захаринка Здравкова Дюлгерова5-63-НС/12.11.2021
Десислава Сашева Димова5-71-НС/12.11.2021
Румен Желязков Карабалтов5-70-НС/12.11.2021
Младен Данчев Сапанов5-69-НС/12.11.2021
Вероника Бисерова Меркова5-68-НС/12.11.2021
Ангелина Борисова Илиева - Букова5-67-НС/12.11.2021
Димитър Данчев Читаков5-66-НС/12.11.2021
Али Хасанов Гудев5-65-НС/12.11.2021
Теменужка Малинова Цацарова5-64-НС/12.11.2021
Росица Лъвчова Кушева5-36-НС/11.11.2021
Асен Минчев Благоев5-62-НС/12.11.2021
Съби Минчев Кочанов5-61-НС/12.11.2021
Васил Стефанов Сариев5-60-НС/12.11.2021
Фанка Асенова Василева5-59-НС/12.11.2021
Събка Миткова Чомезова5-58-НС/12.11.2021
Александър Асенов Домбов5-57-НС/12.11.2021
Анулиран5-56-НС/12.11.2021
Фидан Милков Милков5-55-НС/12.11.2021
Недялко Емилов Манолов5-10-НС/11.11.2021
Емил Асенов Топалов5-18-НС/11.11.2021
Пиринка Илиева Киркова5-17-НС/11.11.2021
Таня Стоилова Хаджиева5-16-НС/11.11.2021
Митко Борков Радушев5-15-НС/11.11.2021
Ружка Стойкова Кънчева5-14-НС/11.11.2021
Софка Асенова Младенова5-13-НС/11.11.2021
Милко Заимов Мочуков5-12-НС/11.11.2021
Здравко Заимов Хаджиев5-11-НС/11.11.2021
Мирослав Дамянов Иванов5-19-НС/11.11.2021
Дафинка Силкова Евтимова5-9-НС/11.11.2021
Бисер Венциславов Колачев5-8-НС/11.11.2021
Натали Илчева Баръмова5-7-НС/11.11.2021
Сийка Славчева Карамфилова5-6-НС/11.11.2021
Атанас Митков Кандуров5-5-НС/11.11.2021
Ани Огнянова Седянкова5-4-НС/11.11.2021
Дарина Деянова Хаджиева5-3-НС/11.11.2021
Нина Данчева Хаджиева5-2-НС/11.11.2021
Петър Весков Василев5-27-НС/11.11.2021
Асен Страхилов Кушев5-35-НС/11.11.2021
Атанас Марийков Дзивков5-34-НС/11.11.2021
Гинка Атанасова Чорбаджийска5-33-НС/11.11.2021
Мая Руменова Караславова5-32-НС/11.11.2021
Емил Красимиров Джучков5-31-НС/11.11.2021
Асен Райчев Янков5-30-НС/11.11.2021
Любка Петрова Балабанова5-29-НС/11.11.2021
Денка Йорданова Димитрова5-28-НС/11.11.2021
Сали Джамалов Чобанов5-1-НС/11.11.2021
Елена Даниелова Василева5-26-НС/11.11.2021
Емилия Стефанова Асенова5-25-НС/11.11.2021
Маргарита Емилова Белидерова5-24-НС/11.11.2021
Теодора Стефанова Дафова5-23-НС/11.11.2021
Цветомира Георгиева Христова5-22-НС/11.11.2021
Георги Василев Динков5-21-НС/11.11.2021
Младен Димитров Димитров5-20-НС/11.11.2021

Календар

Решения

  • № 228 - 22 ПВР/НС / 03.12.2021

    относно: Приемане на отчети за извършена работа за месец декември 2021г. от назначените към РИК Смолян специалист – експерти и специалист-технически сътрудници.

  • № 227 - 22 ПВР/НС / 30.11.2021

    относно: Приемане на отчети за извършена работа за месец ноември 2021г. от назначените към РИК Смолян специалист – експерти и специалист-технически сътрудниция, както и допълнително възложената и изпълнена работа в предизборния, изборния ден и следизборния ден 13-15 ноември 2021г., съответно 20-22 ноември 2021г.

  • № 226 - 22 ПВР / 21.11.2021

    относно: Служебни промени в състaви на секционни избирателни комисии назначени на територията на 22 изборен район – Смолян, при произвеждането на нов избор за президент и вицепрезидент на републиката на 21 ноември 2021 г.

всички решения