Избори за народни представители 02.04.2023
Собствено, бащино и фамилно име на регистрирани застъпници | № на удостоверение |
---|---|
Емил Емануилов Джучков | 1-1/30.03.2023 |
Цветомира Георгиева Христова | 1-2/30.03.2023 |
Анастасия Василева Илчева | 1-3/30.03.2023 |
Маргарита Емилова Белидерова | 1-4/30.03.2023 |
Атанас Марийков Дзивков | 1-5/30.03.2023 |
Емилия Стефанова Асенова | 1-6/30.03.2023 |
Стоянка Атанасова Пиндева | 1-7/30.03.2023 |
Асен Страхилов Кушев | 1-8/30.03.2023 |
Петър Весков Василев | 1-9/30.03.2023 |
Надежда Лазарова Лапатарева | 1-10/30.03.2023 |
Сидер Смилков Капчиков | 1-11/30.03.2023 |
Емил Красимиров Джучков | 1-12/30.03.2023 |
Мирослав Веселинов Асенов | 1-13/30.03.2023 |
Румен Желязков Карабалтов | 1-14/30.03.2023 |
Николай Альошев Лападжов | 1-15/30.03.2023 |
Руска Игнатова Баткаджова | 1-16/30.03.2023 |
Асен Асенов Синапов | 1-17/30.03.2023 |
Владислав Бисеров Хаджиев | 1-18/30.03.2023 |
Деньо Николаев Ничев | 1-19/30.03.2023 |
Николай Цанков Харбазов | 1-20/30.03.2023 |
Миглена Вескова Топалова | 1-21/30.03.2023 |
Диана Илиева Кузова | 1-22/30.03.2023 |
Норка Миткова Ликова | 1-23/30.03.2023 |
Васил Стефанов Сариев | 1-24/30.03.2023 |
Фанка Илиева Асенова | 1-25/30.03.2023 |
Сара Методиева Дюлгерова | 1-26/30.03.2023 |
Теменужка Бисерова Чолакова | 1-27/30.03.2023 |
Софка Каменова Цацарова | 1-28/30.03.2023 |
Али Хасанов Гудев | 1-29/30.03.2023 |
Севдалин Илков Адамов | 1-30/30.03.2023 |
Здравко Каменов Караасенов | 1-31/30.03.2023 |
Сашо Митков Байрев | 1-32/30.03.2023 |
Младен Данчев Сапанов | 1-33/30.03.2023 |
Орлин Димитров Георгиев | 1-34/30.03.2023 |
относно: Приемане на отчети за извършена работа за месец април 2023 г. (01.04. – 12.04.2023 г.) от назначените към РИК Смолян специалист – експерти и специалист-технически сътрудници с Решение № 9-НС/13.02.2023 г. на РИК – Смолян.
относно: Преустановяване на гласуване със СУМГ в СИК № 221000003 на територията на община Доспат.
относно: Жалба с вх. № 322/02.04.2023г. от Коалиция „Продължаваме Промяната – Демократична България“