Публичен регистър на застъпниците по кандидатски листи

Избори за народни представители 26.03.2017

Нова Република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска демократична общност

Собствено, бащино и фамилно име на регистрирани застъпници№ на удостоверение
Диана Симова Сиракова7-1-НС/23.03.2017
Радка Райчева Говедарова7-2-НС/23.03.2017
Илия Йорданов Андонов7-3-НС/23.03.2017
Донка Йорданова Балталийска7-4-НС/23.03.2017
Димитър Христов Татаров7-5-НС/23.03.2017
Софка Илиева Татарова7-6-НС/23.03.2017
Стоян Младенов Настанлиев7-7-НС/23.03.2017
Росен Асенов Иванов7-8-НС/23.03.2017
Шасине Асан Дал7-9-НС/23.03.2017
Латин Емилов Балталийски7-10-НС/23.03.2017
Марияна Горанова Чейрекова7-11-НС/23.03.2017
Веселин Веселинов Кехайов7-12-НС/23.03.2017
Дамян Михайлов Ганев7-13-НС/23.03.2017
Венелин Рангелов Мугленчов7-14-НС/23.03.2017
Емилия Младенова Каралилова7-15-НС/23.03.2017
Елка Асенова Кехайова7-16-НС/23.03.2017
Асен Момчилов Башев7-17-НС/23.03.2017
Ивайло Якимов Барутински7-18-НС/23.03.2017
Росен Сребринов Бълганов7-19-НС/23.03.2017
Ефтим Велинов Горов7-20-НС/23.03.2017
Шукри Реджепов Бълганов7-21-НС/23.03.2017
Асан Неджумиев Долапчиев7-22-НС/23.03.2017
Катя Боянова Халваджиева7-23-НС/23.03.2017
Милчо Иванов Бабачев7-24-НС/23.03.2017
Руска Асенова Годумова7-25-НС/23.03.2017
Надя Асенова Беширова7-26-НС/23.03.2017
Теменужка Валентинова Разцветникова7-27-НС/23.03.2017
Велин Велинов Джамбазов7-28-НС/23.03.2017
Крум Иванов Савов7-29-НС/23.03.2017
Борис Иванов Савов7-30-НС/23.03.2017
Мариана Бинева Савоа7-31-НС/23.03.2017
Елена Иванова Борджиева7-32-НС/23.03.2017
Ана Младенова Барукчиева7-33-НС/23.03.2017
Симеона Николова Джуброва7-34-НС/23.03.2017
Димитър Людвиг Янъков7-35-НС/23.03.2017
Борислав Славчев Славчев7-36-НС/23.03.2017
Милко Илиев Милковски7-37-НС/23.03.2017
Боян Велков Ловчалиев7-38-НС/23.03.2017
Нина Димитрова Герджикова7-39-НС/23.03.2017
Даниела Росенова Шкодрова7-40-НС/23.03.2017
Даниела Росенова Атанасова7-41-НС/23.03.2017
Искър Емилов Ковачев7-42-НС/23.03.2017
Женя Радева Ковачева7-43-НС/23.03.2017
Десислава Росенова Атанасова7-44-НС/23.03.2017
Росица Стоянова Митева7-45-НС/23.03.2017
Асен Райчев Кацаров7-46-НС/23.03.2017
Красимир Сашев Чобанов7-47-НС/23.03.2017
Васил Стефанов Невенов7-48-НС/23.03.2017
Лиляна Асенова Сиракова7-49-НС/23.03.2017
Ваня Чавдарова Йорданова - Данчева7-50-НС/23.03.2017
Антон Димов Димов7-51-НС/23.03.2017
Сийка Лазарова Кокудева7-52-НС/23.03.2017
Красимир Антимов Карабалийски7-53-НС/23.03.2017
Злати Здравков Тодоров7-54-НС/23.03.2017
Румен Димитров Митев7-55-НС/23.03.2017
Емил Веселинов Боров7-56-НС/23.03.2017
Калина Максимова Ракова7-57-НС/23.03.2017
Илия Божидаров Паев7-58-НС/23.03.2017
Елица Владимирова Ловчалиева7-59-НС/23.03.2017
Петко Ангелов Каишев7-60-НС/23.03.2017

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 158 - 22 НС / 26.03.2017

    относно: Постъпила информация от изчислителния пункт на „Информационно обслужване“ АД във връзка с допусната техническа грешка при въвеждането на фабричния номер на протокола в приемно-предавателна разписка №22014023 в избирателна секция №22-27-00-004, община Рудозем

  • № 157-22 НС / 26.03.2017

    относно: Жалба с вх.№308/26.03.2017 г. от Коалиция „БСП за България” чрез пълномощка – Милко Иванов Гавазов – председател на Общинския съвет на БСП – Смолян.

  • № 156-22 НС / 26.03.2017

    относно: Служебна променяна в състaва на СИК№223100066 на територията на община Смолян при произвеждането на изборите за народни представители на 26 март 2017 г.

всички решения